Web
Analytics
media

Konteynercim.com Türkiye'nin sayılı yük konteyneri kiralama hizmeti veren firmalar arasında. Sizlerde iso yük konteyneri kiralamak istiyorsanız online olarak web sitemizden yada alo kiralama hattımızdan kiralama hizmeti alabilirsiniz.

Yük konteynerleri taşımacılıkta, uluslararası ticarette bir dünya standartı olmuş, vazgeçilmez depolama araçlarıdır. Ürünlerinizi kolayca ve güvenle konteynerlere stoklayıp dünyanın herhangi bir noktasına tır, kamyon gibi araçlarda sevk edebilirsiniz. Günümüzde ihracat ve yurtiçi satış oldukça önemli hale geldi. Firmalarımız her geçen gün satış ağını ve miktarını artırmaktadırlar. Ekonominin vazgeçilmezi olan ürün sevk ihtiyacınıza yük konteyneri kiralamak hem ekonomik hem de kârlı bir çözümdür.

Nasıl Yük Konteyneri Kiralarım?

Konteynercim sizlere https://kiralik.konteynercim.com web sitesi üzerinden online konteyner kiralama hizmeti vermektedir.

  • Online olarak kiralamak istediğiniz konteynerinizi seçiniz.
  • Kiralama süresini 2-12 ay arasında size uygun olan süreyi seçiniz.
  • Ödeme tamamlama ekranına geçiniz
  • Nakliye ücretini isterseniz biz ayarlayalım, isterseniz siz ayarlayın.
  • Dilerseniz kredi kartınızla 12 taksite varan taksit imkanı yada tek çekim ile, dilerseniz de banka havalesi ile kiralama ve nakliye ücretini ödeyebilirsiniz.
  • Siparişiniz tamamlandığında 2 iş günü içerisinde siparişiniz adresinize nakliye edilir.

Hangi İso Yük Konteyneri Türlerini Kiralayabilirim?

İso yük konteyneri çeşitleri 10'dan fazladır fakat en çok aşağıdaki 3 model kiralanmaktadır. Bu sebeple sizlere 3 modelden istediğiniz ebatta olanını kiralamaktayız. Diğer yük konteyneri türlerini sizlere ikinciel olarak satış hizmetide vermekteyiz. Bunun için https://ikinciel.konteynercim.com sitemizi ziyaret etmeyi unutmayınız.

Comments: 3
Mark Johanson 15-08-2015 00:00
Curabitur sollicitudin mauris sed leo gravida tempus.
Katrin Dester 31-08-2015 23:41
 Cras quis sapien varius, convallis lectus sit amet, facilisis odio. Duis viverra et nulla tincidunt posuere. 
John Detter 04-10-2015 23:10
Curabitur non interdum nisi. Maecenas pretium sodales consequat. Suspendisse faucibus condimentum orci, in efficitur neque bibendum id. Ut nec ipsum eros. Duis sagittis dui non mi lacinia, sit amet vulputate neque commodo. Ut eget pulvinar lorem. Integer dapibus tortor quis est volutpat maximus. Phasellus fermentum vel sapien pellentesque loborti
Leave a Reply

Your email address cannot be published. Required fields are marked*