ÜYELİK SÖZLEŞMESİ
1. TARAFLAR

    1.1. İşbu üyelik sözleşmesi ("Üyelik Sözleşmesi") merkezi Balçık Mah, Organize Cad. No 24, Gebze Kocaeli  adresinde bulunan Yuvam Konteyner Ltd. Şti. ile Üye ("Üye") arasında, Üye'nin Yuvam Konteyner'in Websitesi'nde sunduğu Hizmetler'den yararlanmasına ilişkin koşulların belirlenmesi için akdedilmiştir.
    1.2. Yuvam Konteyner ve Üye işbu Üyelik Sözleşmesi'nde münferiden "Taraf" ve müştereken "Taraflar" olarak anılacaklardır.

2. ÜYELİK SÖZLEŞMESİ'NİN AMACI VE KAPSAMI

    2.1. Yuvam Konteyner kiralik.konteynercim.com alan adlı çevrimiçi elektronik ticaret platformunu işletmekte olup Websitesi'nde yer alan herhangi bir ürün veya hizmetin satıcısıdır ve 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun uyarınca aracı hizmet sağlayıcıdır.
   2.2. Yuvam konteyner sitesinde yayınladığı ürünleri kendi malı olarak kiralar, kiralayan kişiler sadece ürünleri kiracı olarak kullanır ve malda hak sahipliği iddaa edemez.
  2.3. Müşteri konteynerin kiralama süresince oluşan kiralama bedelini ve konteynerin Yuvam Konteyner'in belirttiği adresten alınıp kendi adresine nakliye edilmesi ile kira bitimin de tekrar ürünü Yuvam Konteyner'in adresine teslim etme ücretlerini ödemeyi taahhüt eder.

2. GİZLİLİK
    1.1 Yuvam Konteyner müşterilerinin kişisel bilgilerinin 3. sahıslarla paylaşmayacağını taahhüt eder.
    1.2. Yuvam Konteyner müşterilerinin ödeme bilgilerini asla kayıtlı tutmaz.
    1.3 Yuvam Konteyner ödeme altyapısı olarak Iyzico.com ödeme sistemini kullanır ve tüm güvenlik yükümlülüklerinin sorumlusu Iyzico.com'dur. Alıcılar bunu bilirler ve sorumlu olarak iyzico.com'u görürler. Yuvam Konteyner ödeme güvenliğindeki tüm yükümlülüklerde muhattabın iyzico'da olduğunu belirtir.